Kako sam služio Žilu Visenteu
OPIS KNJIGE:
Kako sam služio Žilu Visenteu je četvrti roman autora Žoaa Reiša, koji se ističe izuzetno inteligentnim humorom, britkom satirom i živopisnim spojevima različitih književnih žanrova i registara.
Ovaj roman je posebno zapažen po svojoj originalnosti i uspehu na savremenoj portugalskoj književnoj sceni.
Glavni junak i narator, Anrike, je jedan od sluga slavnog dramaturga Žila Visentea, stvarne istorijske ličnosti, čije avanture Anrike beleži u obliku jednog ogromnog pisma svojoj supruzi Briolanž.
Kroz seriju iznenađujućih i živopisnih epizoda, čitaoci će biti uvučeni u svet Anrikeovih avantura i neočekivanih susreta.
Roman Kako sam služio Žilu Visenteu predstavlja spoj književne smelosti i zrelosti, predstavljajući Reiša kao majstora pripovedanja i stvaranja jedinstvenog književnog sveta.
U njemu će čitaoci uživati u neobičnim dogodovštinama, duhovitim obrtima i slojevitoj priči koja otkriva dublje poruke i teme.
Cena: 825 rsd
potrebna količina:
Odaberite izdanje:
Kupci koji su kupili ovu knjigu kupili su i:

Cena: 1.390 rsd

Cena: 4.501 rsd

Cena: 4.973 rsd

Cena: 4.973 rsd

Cena: 5.200 rsd

Cena: 1.210 rsd

Cena: 1.980 rsd

Cena: 4.501 rsd

Cena: 4.474 rsd

Cena: 1.397 rsd

Cena: 1.299 rsd

Cena: 1.496 rsd

Cena: 5.202 rsd

Cena: 4.037 rsd